Skład: Maciej Sambor, Marek Skomoroko, Jacek Drzazga, Artur Andrzejczak, Dariusz Przybylski ( 80' Daniel Niegot), Krzysztof Żuchowski (k),, Henryk Cackowski, Karol Winniczuk, Tomasz Żuchowski, Tomasz Szajkowski ( 46' Łukasz Nowak )( 85' Karol Dobrowolski )

Rezerwowi: Piotr Wojtowicz, Karol Dobrowolski, Damian Pieniarski, Łukasz Nowak, Daniel Niegot,

Żółte kartki (Arkon) - Jacek Drzazga, Maciej Sambor, Krzysztof Żuchowski,

Żółte kartki (Sparta) - G. Węgliński, Więckarz,

Czerwone kartki -

Sędzia -

Opis meczu: W pierwszych 45 min stroną przeważającą byli gospodarze. Goście wyprowadzili parę groźnych kontr, jednak to gospodarze po strzale z rzutu wolnego Alberta Muzeji cieszyli się z prowadzenia. Druga połowa to zdecydowane ataki Arkonu. Jednak w 60 minucie gospodarze wyprowadzili skuteczną kontrę i po strzale Krzysztofa Węglińskiego było już 2-0 dla Rudnej. To jeszcze bardziej podziałało na piłkarzy Arkonu, którzy postawili wszystko na jedną kartę. Z takiego obrotu sprawy bardzo zadowoleni byli kibice zarówno miejscowi jak i przyjezdni. Stworzyło się znakomite widowisko. Odwrotnie do pierwszej połowy to Arkon atakował a Rudna wyprowadzała raz po raz kontry. W 65 minucie Żuchowski Krzysztof obsłużył znakomitym, długim podaniem Karol Winniczuka, który przelobował wychodzącego Siwaka. Arkon po złapaniu kontaktu jeszcze bardziej przycisnął i w 72 minucie fantastycznym uderzeniem z 20 metrów popisał się Krzysztof Żuchowski, trafiając w tzw. okienko bramki strzeżonej przez Siwaka. I zrobiło się 2-2. W następnych minutach Arkon nie zwalniał tempa, ale bardzo dobrych sytuacji nie wykorzystali kolejno Tomasz Żuchowski, Karol Winniczuk i Łukasz Nowak. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. I tak właśnie było w tym meczu, kiedy to szybką kontrę wyprowadził i samodzielnie zakończył ustalając wynik meczu w 85 min. dla Rudnej Sygnatowicz. Arkon miał jeszcze dwie okazje do wyrównania, ale w najważniejszych momentach zabrakło precyzji i szczęścia piłkarzom z Przemkowa. Na pewno prócz piłkarzy Rudnej, którzy zwyciężyli bardzo zadowoleni byli kibice, którzy w liczbie ok 100 osób zgodnie twierdzili, że był to jeden z najszybszych i najlepszych meczów jaki obejrzeli w tym sezonie, obfitujący w to co lubią kibice, bramki, sytuacje podbramkowe, dużo walki i szybkiej dobrej gry ze strony obydwu zespołów, wiele znakomitych parad, a przede wszystkim w znakomita dramaturgia szczęśliwie zakończona dla gospodarzy.