Skład: Maciej Sambor, Marek Skomoroko, Jacek Drzazga, Dariusz Przybylski ( Jakub Gierczak ), Krzysztof Żuchowski ( k ), Grzegorz Żuchowski, Artur Andrzejczak, Henryk Cackowski, Karol Winniczuk, Adam Koban, Tomasz Żuchowski ( Tomasz Szajkowski ),

Rezerwowi: Piotr Wojtowicz, Karol Dobrowolski, Damian Pieniarski, Tomasz Szajkowski, Przemysław Cymbalak, Wiktor Woźniak,

Żółte kartki -

Czerwone kartki -

Sędzia -

Opis meczu: W ostatnich spotkaniach nie szło zbyt dobrze drużynie Arkonu, ponieśliśmy porażki w ostatnich dwóch meczach z czołowymi drużynami ,,5 ligi''. Gospodarze podejmowali w najważniejszym meczu w sezonie, jakim są derby Przemkowa, odwiecznego rywala Zamet. Na te spotkanie piłkarze obydwu ekip czekali z niecierpliwością. Pierwszy mecz okazał się rozczarowaniem, a dzisiejsze spotkanie miało pokazać kto rządzi w Przemkowie. Gospodarze jak i goście wyszli na mecz w swoich najmocniejszych składach i od początku spotkanie prowadzonego w dużym upale starali się przejąć inicjatywę i strzelić bramkę. Pierwsze minuty były wyrównane, zawodnicy grali uważnie w obronie, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. W 20 minucie po składnej akcji drużyny Arkonu piłkę dośrodkowywał Karol Winniczuk, a formalności dokonał Tomasz Żuchowski, nasz najlepszy strzelec tego sezonu. Bramka ta okazała się początkiem dobrej gry gospodarzy, natomiast goście powoli tracili wiarę w wygraną. Kilka minut później, po faulu na jednym z piłkarzy Arkonu, sędzia podyktowany rzut wolny do którego podszedł Henryk Cackowski i po dokładnym dośrodkowaniu głowę dostawił Karol Winniczuk, gol ten potwierdził jego wysoką formę w tym sezonie. Zawodników nie satysfakcjonował taki wynik i starali się dzisiejszego popołudnia rozgromić drużynę Zametu. W 32 min było już 3-0, a bramkę po indywidualnej akcji zdobył Dariusz Przybylski. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania. Na drugą część gry goście wyszli bardziej zmotywowani, jednak taka duża różnica goli była trudna do odrobienia. Pierwsze kilkanaście minut należało właśnie do nich. Próbowali stworzyć sytuacje, jednak mimo dojścia do strzału nie potrafili wykorzystać swojej szansy. Gospodarze natomiast starali się grać z kontrataku, co opłaciło się w 60 minucie, kiedy gola na 4-0 strzelił Adam Koban, po ładnym podaniu Tomasza Żuchowskiego. Do końca wynik się nie zmienił, mimo iż zawodnicy obydwu drużyn mieli okazję na strzelenie bramki. W dzisiejszym spotkaniu dobrym refleksem zaprezentował się nasz bramkarz Maciej Sambor, ratując zespół od utraty bramek. Cały zespół zasłużył na uznanie, walczyli przez 90 minut i nie odstawiali nogi gdy była taka potrzeba. Arkon mecz wygrał w pełni zasłużenie i udowodnił, że to on zasługuję na miano drużyny dominującej w Przemkowie .