Skład: Maciej Sambor, Jacek Drzazga, Artur Andrzejczak, Marek Skomoroko, Damian Pieniarski (Tomasz Szajkowski ), Krzysztof Żuchowski (k), Henryk Cackowski, Grzegorz Żuchowski, Karol Winniczuk, Adam Koban, Tomasz Żuchowski,

Rezerwowi: Piotr Wojtowicz, Daniel Niegot, Karol Dobrowolski, Tomasz Szajkowski,

Żółte kartki (Arkon) - Grzegorz Żuchowski,

Czerwone kartki -

Sędzia -

Opis meczu: Powoli zbliża się koniec sezonu, a drużyna Arkonu już ma zapewnione utrzymanie w lidze, natomiast inaczej ma się sprawa z naszym przeciwnikiem Iskrą Kochlice. Tym razem warunki do gry były wręcz idealne. Od początku spotkania gra była prowadzona w szybkim tempie i obydwie drużyny próbowały konstruować akcje. Niestety dla przemkowian, mecz nie zaczął się zbyt dobrze. Po dość przypadkowej sytuacji i błędzie bramkarza, goście prowadzili 0-1. Po utracie bramki mecz nabrał dodatkowych rumieńców. Teraz to gospodarze musieli szukać okazji do strzelenia gola. Jednak przeprowadzenie kilku ładnych akcji nie dały upragnionej bramki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Przed rozpoczęciem drugiej części spotkania w zespole z Przemkowa zaszła jedna zmiana, za Damiana Pieniarskiego wszedł Tomasz Szajkowski. Był to ofensywny manewr, gdyż zawodnik ten gra na codzień na pozycji napastnika. Widać było, że poczynania piłkarzy Arkonu z minuty na minutę dawały coraz lepsze efekty. Kolejne sytuacje były coraz groźniejsze. Goście też nie zamierzali oddać łatwo punktów i również próbowali szczęścia. W końcu to jednak zdobyliśmy bramkę wyrównującą, po dośrodkowaniu Karola Winniczuka, piłkę do siatki nogą skierował Tomasz Żuchowski. Końcówka meczu należała do gospodarzy, jednak zabrakło troszkę szczęścia. Wynik nie był w pełni satysfakcjonujący dla obu drużyn i na pewno pozostał pewien niedosyt. Iskra jest w coraz trudniejszej sytuacji, wszystko może zależeć od tego ile drużyn spadnie z V ligi.